Marka Ø NAS wprowadza nowości do swojej oferty! Poznaj wyjątkowe modułowe meble łazienkowe STILLA, które można konfigurować w nieograniczony sposób, by stworzyć w pełni zindywidualizowaną łazienkę. Do swojej aranżacji dobierz szafki lustrzane z kolekcji MULTI GLASS, dzięki którym każdy zakamarek Twojej łazienki zostanie wykorzystany, by efektywnie przechowywać łazienkowe akcesoria.

Kolekcję STILLA wyróżnia atrakcyjne wzornictwo, które doskonale wpisuje się w aktualne trendy urządzania wnętrz. Jej modułowy charakter pozwala na swobodne kształtowanie indywidualnej, modnej łazienki. Rozbudowana paleta brył i możliwość łączenia z blatem pozwala na tworzenie dowolnych konfiguracji, które dopasują się zarówno do małych jak i dużych łazienek.

Kolekcja STILLA | Ø NAS

Białe, lakierowane na wysoki połysk szafki (zarówno korpusy, jak i fronty) zdobią dekoracyjne panela w kolorze buk truflowy. Nadaje to meblom lekkości i skandynawskiego charakteru. Wygodne uchwyty, frezowane we frontach mebli, pozwalają na łatwe otwarcie szuflad i szafek. By zwiększyć wygodę używania mebli szuflady i drzwi wyposażone są w system cichego domykania, dzięki któremu unikamy głośnego trzaskania na rzecz łagodnego samo-domykania drzwi i szuflad.

Warto podkreślić, że szuflady w meblach z kolekcji STILLA mają prowadnice, charakteryzujące się pełnym wysuwem. To sprawia, że wszystkie kosmetyki są łatwo dostępne nawet z najdalszych zakamarków szuflad. W szafkach wiszących i słupkach istnieje możliwość zamontowania drzwi na prawą lub lewą stronę, w zależności od potrzeby.

Kolekcja STILLA to meble do samodzielnego montażu. W skład kolekcji wchodzą:

  • dwie szafki podymywalkowe z nowoczesną umywalką o szerokości 60 cm lub 80 cm
  • dwie szafki wiszące o różnej głębokości
  • dwie szafki typu słupek o różnej głębokości
  • dwie szafki wiszące pod blat o szerokości 60 cm i 80 cm
  • blaty o różnej długości w dwóch kolorach – białe lakierowane na wysoki połysk i w dekorze buku truflowego

 

 

Projektowanie łazienek z wykorzystaniem mebli z kolekcji STILLA jest niezwykle proste, tym bardziej, że dostępne są już bryły 3D w popularnym programie do projektowania CAD DECOR.

Wszystkie  produkty 3D dostępne są na stronie marki Ø NAS pod tym linkiem.

Poznaj inne meble łazienkowe marki Ø NAS.