W dniach 15-19 września 2019 r. zapraszamy do Niemiec, gdzie na Targach Meblarskich i Wyposażenia Wnętrz M.O.W. w Bad Salzuflen pokażemy najnowsze kolekcje mebli łazienkowych marki Ø NAS. Znajdziecie nas w pawilonie 12,  na stoisku 12.

Targi meblowe M.O.W. w Niemczech to specjalistyczne targi z ponad 30-letną tradycją, uznawane za jedne z największych w Europie. Co roku gromadzą ponad 400 zagranicznych i niemieckich firm, prezentujących swój bogaty asortyment mebli do domu, dla firmy oraz tych robionych na zamówienie. 

Propozycje Deftrans na targi MOW

W ramach wydarzenia firma Deftrans zaprezentuje swoje najnowsze meble łazienkowe, w tym modułowe kolekcje Stilla oraz Multi Open|Multi Glass, charakteryzujące się ponadczasowym wzornictwem, modną kolorystyką oraz najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. 

Nie zabraknie różnorodnych szafek, w cieszących się nieniknącą popularnością błyszczących lakierach. Na ekspozycji zaprezentowane będą meble doskonałe do małych łazienek, takie jak Setto marki Ø NAS czy Point, marki Defra, meble łazienkowe z rozbudowaną ofertą brył, m.in Bari i Gardi, oraz funkcjonalne regały i półki, dzięki którym kosmetyki będę zawsze pod ręką. 

Aranżacja stoiska, utrzymana w ciepłych, zgodnych z aktualnymi trendami wnętrzarskimi barwach, pokaże kompleksowość brył, najmodniejsze aranżacje i ciekawe rozwiązania, stanowiące inspirację do stworzenia pięknych łazienek. 

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Deftrans – nr 12 w pawilonie 12, od 15 do 19 września 2019r. na Targach Meblarskich i Wyposażenia Wnętrz M.O.W. w niemieckim Bad Salzuflen.

Więcej informacji na temat targów można zaleźć na stronie www.mow.de