​Dowiedz się więcej Ø NAS na targach Warsaw Home!

Dlaczego warto? Bo Ø NAS to marka funkcjonalnych i praktycznych mebli łazienkowych, zaprojektowanych z myślą o wygodzie każdego z Nas.

Swoją światową premierę będzie mieć na targach Warsaw Home, w dniach 3-6 października w podwarszawskim Nadarzynie. Co będzie można zobaczyć na targach?  W bajecznie pięknej scenerii, zainspirowanej widokami Doliny Baryczy (gdzie siedzibę ma nasza firma) pokażemy najbardziej funkcjonalne i niezwykle praktyczne aranżacje dla małej, średniej i całkiem dużej łazienki.

 

Co nowego Ø NAS na targach Warsaw Home?

Marka Ø NAS stawia na swobodę aranżacji i wolność wyboru.

Na Warsaw Home zaprezentuje przede wszystkim różnorodne układy skomponowane z  wykorzystaniem łazienkowych mebli modułowych – Stilla, Torino i Multi Open|Multi Glass.  Ich największą zaletą jest MODUŁOWOŚĆ, dzięki której można stworzyć dziesiątki różnorodnych aranżacji łazienek, optymalnie dopasowanych do przestrzeni, potrzeb i oczekiwań jej użytkowników. Na ekspozycji będzie można podziwiać aranżacje stworzone SPECJALNIE na targi Warsaw Home, przystosowane do łazienki o rozmiarze S, M i L, tak, by w każdej przestrzeni zapewniały maksymalny komfort użytkowania i wygodę przechowywania.

Nie zabraknie małych, zgrabnych, a jednocześnie pojemnych szafek podumywalkowych (w komplecie z dopasowanymi umywalkami), zaprojektowanych specjalnie do najmniejszych łazienek. Mają one zmniejszoną głębokość, by nie zajmowały w pomieszczeniu za dużo miejsca i wygodnie było korzystać z łazienki, ale ich funkcjonalność i sposób przechowywania niezbędnych w łazience produktów i akcesoriów dorównują szafkom o standardowych wymiarach.

Szafkom podumywalkowym towarzyszą wygodne i praktyczne, płytkie słupki. Do najmniejszych łazienek szczególnie polecamy słupki o lustrzanych frontach z kolekcji MultiGlass, które odbijając światło doskonale powiększają wnętrze.

 

Meble łazienkowe marki Ø NAS pokazane będą w cieszących się niesłabnącą popularnością białych, błyszczących lakierach, choć do sprzedaży oferowane będą również w innych wybarwieniach lakierów i dekorów.

Ekspozycję uzupełnią meble łazienkowe marki Defra, m. in. z kolekcji Senso i Guadix w atrakcyjnych i nieco zaskakujących kolorach oraz aranżacjach niekoniecznie łazienkowych.

 

Zapraszamy na nasze stoisko

Jesteśmy przekonani, że stoisko marki Ø NAS i Defra zachwyci swoją estetyką i funkcjonalnością. Jego aranżacja, której przewodnim tematem będzie natura okolic, gdzie firma Deftrans ma swoją siedzibę, utrzymana będzie w ciepłych, zgodnych z aktualnymi eko-trendami wnętrzarskimi barwach, a zaprezentowane meble pokażą kompleksowość brył, ich najbardziej funkcjonalne układy i ciekawe aranżacje, stanowiące inspirację do stworzenia pięknych łazienek.

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, na którym KAŻDY odwiedzający targi Warsaw Home, zarówno miłośnik dobrego wzornictwa, poszukujący funkcjonalnych i ponadczasowych mebli łazienkowych, jak i architekci i projektanci wnętrz, szukający inspiracji i najlepszych produktów dla swoich klientów znajdą kolekcje, które spełnią ich oczekiwania i pozwolą wyczarować najpiękniejsze i najwygodniejsze łazienki, bez względu na ich wielkość.

Dział Marketingu firmy Deftrans

Oferta dla architektów i projektantów wnętrz

 

Na ekspozycję marki Ø NAS i Defra szczególnie zapraszamy projektantów i architektów wnętrz, dla których przygotowaliśmy wyjątkową ofertę.

W zamian za krótką rozmowę z naszymi przedstawicielami, otrzymają oni stały i nielimitowany dostęp do bazy plików 3D marki Ø NAS i Defra.

Parę słów o Warsaw Home

Warsaw Home to czterodniowe międzynarodowe Biznesowe Targi Wnętrz organizowane przez Warsaw Home Expo Sp. z o.o.. Podczas wydarzenia prezentowane są oferty producentów i dystrybutorów z branży meblowej, dekoracyjnej, wykończeniowej oraz dodatków. Warsaw Home to zarówno platforma biznesowa dla krajowych i międzynarodowych kontraktacji, jak również przestrzeń dla pasjonatów wyposażenia wnętrz.

Szczególną zaletą tych targów jest fakt, że od paru lat z sukcesem zrzesza architektów, projektantów wnętrz, właścicieli firm, sklepy oraz klientów indywidualnych, czego efektem są piękne i wygodne wnętrza.

Warsaw Home to także miejsce wymiany doświadczeń, dzielenia się pomysłami i zapoznawania się z najnowszymi trendami w branży. W trakcie targów odbywają się panele dyskusyjne, warsztaty i wykłady prowadzone przez producentów, projektantów, dystrybutorów itp. Można w nich uczestniczyć podczas dni biznesowych, tj. w czwartek i piątek.

Targi trwają od 3 do 6 października 2019 r, w godzinach od 10.00 do 18.00.. Zaplanuj swoją wizytę już dziś, bo czasu jest coraz mniej, co pokazuje poniższy licznik.

Do targów Warsaw Home pozostało jeszcze...

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

Więcej informacji na temat targów można zaleźć na stronie www.warsawhome.eu

Umów się z nami na spotkanie

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 2.37 w hali B, od 3-6 października 2019r. na Targach wyposażenia wnętrz Warsaw Home.

Zależy Państwu na umówieniu spotkania w szczególnym terminie? Prosimy o kontakt przy użyciu poniższego formularza.

 

Formularz kontaktowy

13 + 11 =