KOLEKCJA

SALSA

Funkcjonalne szafki lustrzane.

WSZYSTKO

W ZASIĘGU RĘKI

Idealnym dopełnieniem mebli łazienkowych są szafki lustrzane. Dzięki nim maksymalnie wykorzystamy przestrzeń nad umywalką, a po wszystkie najpotrzebniejsze kosmetyki sięgniemy bez schylania się do szuflady.

tooltip text
L
tooltip text

SALSA E85

szafka lustrzana
zobacz więcej

L
tooltip text

LISA LED 60

WYRÓŻNIKI

KOLEKCJI

SOFT CLOSE

system cichego domykania

LAKIER ŚWIATŁOUTWARDZALNY

w wybranych wersjach kolorystycznych

RÓŻNE OPCJE KOLORYSTYCZNE

w kolekcji

tooltip text
L
tooltip text

SALSA E75

szafka lustrzana
zobacz więcej

L
tooltip text

LISA LED 60

FUNKCJONALNE

ROZWIĄZANIA

Efekt wow

Idealnym dopełnieniem mebli łazienkowych są szafki lustrzane. Dzięki nim maksymalnie wykorzystasz przestrzeń nad umywalką, a po wszystkie najpotrzebniejsze kosmetyki sięgniesz bez schylania się do szuflady.

 Techniczne ułatwienia

Montaż szafek SALSA nie będzie trudny – ułatwią to specjalne zawieszki z możliwością regulacji, schowane w estetycznej, chromowanej maskownicy. Trzaskanie drzwi uniemożliwią zawiasy soft close, a szklane półki z możliwością regulacji umożliwią maksymalne wykorzystanie wnętrza mebla. Korpus mebla zabezpiecza wysokiej jakości lakier światłoutwardzalny. COMBI BOX, którym możesz wyposażyć szafki SALSA (w niektórych z nich jest w standardzie) to ukryte, a jednocześnie łatwodostępne gniazdo elektryczne z włącznikiem oświetlenia.

Świet(l)ny pomysł!

Nie ma potrzeby wiercenia kolejnego otworu w płytkach – oświetlenie nad umywalką możesz mieć w szafce lustrzanej. Niektóre modele standardowo wyposażono w energooszczędny panel oświetleniowy. Jeżeli wolisz inne rozwiązanie pomyśl o kinkiecie LISA – jest dostępny w kilku wariantach szerokości i w dwóch kolorach – chrom połysk i czarny mat.

POBIERZ

KARTĘ PRODUKTU

kliknij tutaj

POBIERZ ULOTKĘ

STILLA I SALSA

kliknij tutaj

POBIERZ ULOTKĘ

METRO SYSTEM
I SALSA

kliknij tutaj

ELEMENTY KOLEKCJI

SALSA
typ produktu
szerokość
typ szafki

ZOBACZ

GDZIE ZNAJDZIESZ

MEBLE Z TEJ KOLEKCJI