Moduł może więcej! Te modułowe kolekcje odmienią wnętrze
23 stycznia 2023

Meble modułowe w ostatnich latach stały się hitem. Ich największym wyróżnikiem jest możliwość dopasowania zabudowy do własnych potrzeb i warunków pomieszczenia. Mała łazienka ze skosami i wnękami? Żaden problem – z tymi kolekcjami łatwo umeblujesz każdą przestrzeń!

SKANDYNAWSKA FUNKCJONALNOŚĆ

Skandynawski design i ogromne możliwości aranżacyjne to główne wyróżniki kolekcji Stilla, która stała się absolutnym bestsellerem w segmencie mebli modułowych. Głównym walorem mebli jest ich niezwykła uniwersalność. Poszczególne bryły z tej kolekcji można obracać o 180 stopni i dowolnie łączyć, tworząc jednolite szafy, pojemne komody lub wysokie słupki do zabudowy do wnęk. Dodatkowe miejsce do przechowywania zapewniają blaty dostępne w wersji laminowanej lub konglomeratowej. W kolekcji znajdziemy też bogatą gamę dedykowanych umywalek. Szafki zaś występują aż w trzech głębokościach – 15, 22 i 45 centymetrów, dzięki czemu bez trudu dobierzemy rozmiar najlepiej dopasowany do wymagań wnętrza.

MEBLE DO KAŻDEJ PRZESTRZENI

Meble z jednej kolekcji, którymi umeblujesz łazienkę, pralnię, a nawet wnękę w korytarzu? Taka właśnie jest kolekcja modułowa Metro System. W skład kolekcji wchodzi kilka typów szafek w różnych wymiarach i wariantach, które można dowolnie komponować. Najpopularniejsze konfiguracje to dwie szafki zestawione jedna nad drugą, tworzące razem wysoki słupek, dwie szafki podumywalkowe zestawione pod wspólnym blatem, by razem stworzyć pojemną komodę albo kilka szafek wiszących połączonych razem w jednolitą szafę. Kolekcja Metro System będzie świetną alternatywą dla kosztownej zabudowy na wymiar. Uniwersalny design mebli sprawia, że znajdą one zastosowanie nie tylko w łazience, ale też w innych przestrzeniach wymagających pojemnej zabudowy.