Pojemne meble do łazienki, czyli organizacja i estetyka w jednym
24 października 2023

Pojemne meble to element obowiązkowy każdej łazienki. Odpowiednia ilość miejsca do przechowywania pozwoli uporządkować przestrzeń i stworzy atmosferę, w której odnajdziemy spokój i relaks. W tym artykule przyjrzymy się meblom na naprawdę wielkie potrzeby. Oto nasze propozycje.

Meble na wielkie potrzeby

Pojemne meble łazienkowe odgrywają kluczową rolę pod względem funkcjonalności, ale też estetyki. Pozwalają na przechowywanie niezliczonych kosmetyków, środków czystości, artykułów higienicznych i innych potrzebnych rzeczy. Nierzadko w łazience trzymamy także mop z wiadrem, którego nie sposób przecież ukryć w standardowej szafce. Dlatego do wyboru mebli łazienkowych warto podejść z rozwagą. Dzięki temu łazienka będzie i estetyczna, i komfortowa w użytkowaniu.

Brakuje miejsca? Sięgnij po moduł!

Co zrobić w sytuacji, kiedy przydałaby się dodatkowa szafka, ale miejsca brak? Rozwiązaniem są meble modułowe, np. z kolekcji Stilla. Modułowość pozwala na zestawianie kilku szafek ze sobą. Z mebli modułowych możemy tworzyć pojemne szafy na całą ścianę, rozległe komody, albo zabudowę wnęk. Można też umeblować nimi puste ściany nad misą WC czy pralką. W ten sposób wykorzystamy miejsca, które dotychczas były niezagospodarowane, a mogą posłużyć jako dodatkowa przestrzeń do przechowywania.

Pojemne i stylowe

Pojemne i jednocześnie stylowe meble do łazienki? Taka jest kolekcja modułowa Metro System, która oferuje bryły w trzech odcieniach wykończenia: ponadczasowej bieli, modnej matowej czerni i w dekorze naturalnego drewna. Trzy opcje kolorystyczne pozwolą urządzić łazienkę w dowolnym stylu. W serii Metro System znajdziemy szafki w wielu wymiarach, w tym również takie o głębokości zaledwie 15 centymetrów – idealne do zabudowywania płytkich wnęk. Do wyboru są dwa modele uchwytów (w chromie, czerni oraz złocie) oraz opcjonalnie dostępne nóżki, które gwarantują pełną stabilność mebli nawet pod dużym obciążeniem.

Korpusy mebli wykonano z wysokiej jakości płyty laminowanej. Drzwi, nóżki oraz uchwyty są metalowe, a więc odporne na wilgoć i łatwe w utrzymaniu w czystości. Ciche i łagodne domykanie zapewnia system soft close. Drzwi w słupku można zamontować na prawej lub lewej stronie mebla, co pozwala dopasować układ do indywidualnych potrzeb.