Uchwyt – detal, który może zmienić wszystko!
7 stycznia 2022

Z uwagi na swoją uniwersalność biel jest najczęściej wybieranym kolorem mebli łazienkowych. Można nadać im jednak wyjątkowego charakteru, decydując się na uchwyt w innym kolorze, niż chromowany. Zobacz jak uchwyt może zmienić styl pomieszczenia.

Białe meble łazienkowe to ponadczasowe rozwiązanie do łazienki. Podbijają efekt higienicznej czystości pomieszczenia, ale przez to sprawiają wrażenie sterylności. Są jednak sposoby na ocieplenie ich odbioru poprzez wybór mebli z uchwytem, którego kolor doda „kropki nad i” naszej aranżacji. Marka NAS ma w swojej ofercie klika kolekcji z uchwytami w kilku kolorach. Należą do nich Capri, Loreto, Frenesia oraz meble modułowe Metro System.

Chromowane uchwyty to połyskujące elementy, które będą pasowały praktycznie do każdego wnętrza. Uchwyty w kolorze chrom są na tyle uniwersalne, że nie wpływają znacząco na styl łazienki. Dobrze prezentują się we wszystkich wnętrzach i są najczęściej wybierane, głównie ze względu na dostępność innych akcesoriów łazienkowych w tym kolorze. Mówimy tu o armaturze, elementach kabin prysznicowych, o dodatkach i innych składowych wyposażenia łazienki.

Chromowane elementy były do tej pory naszym najczęstszym wyborem, ale od pewnego czasu moda na personalizację i oryginalność we wnętrzach spowodowała poszerzenie oferty producentów w tym zakresie. Także w ofercie mebli marki NAS pojawiły się kolekcje, w których możemy wybierać spośród kilku kolorów uchwytów.

 

Jeśli zależy Ci na supernowoczesnym charakterze łazienki, wybierz meble z czarnymi, matowymi uchwytami. Kolor ten zdecydowanie sprawdzi się w loftowych, industrialnych pomieszczeniach.

Uchwyty w kolorze złotej miedzi połączone z białymi meblami dodadzą wnętrzu niewymuszonej elegancji i lekkości.

Z kolei białe, matowe uchwyty sprawdzą się z każdym kolorem frontów – dodadzą meblom nowoczesności i delikatności.