Diament Meblarstwa 2024 dla kolekcji FIORA!
24 października 2023

Nasza nowa kolekcja FIORA zdobyła nagrodę Diament Meblarstwa w kategorii: strefa łazienki – meble – klasa standard. Wyróżnienie cieszy nas tym bardziej, że to kolejny Diament Meblarstwa, jaki otrzymały nasze kolekcje meblowe. Dla nas jest to też znak, że nasze meble niezmiennie trzymają wysoki poziom wzorniczy oraz są doskonale ocenianie przez klientów i specjalistów.

Prestiżowe wyróżnienie

Diament Meblarstwa to jeden z najbardziej prestiżowych konkurstów w polskiej pranży meblowej. Organizowany jest niezmiennie od 2006 roku i ma na celu wyłonienie najlepszych produktów w branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz pod względem wzornictwa, technologii, innowacyjności oraz funkcjonalności. Wyróżnienia w konkursie przyznaje jury złożone z ekspertów branżowych, dziennikarzy, architektów i projektantów.

W tym roku nagroda trafiła w nasze ręce, a wyróżnioną kolekcją jest nasza nowość – meble FIORA zaprojektowane w duchu loftowej elegancji.

 

FIORA – moda na łazienki w stylu lotowym 

Kolekcja FIORA to propozycja dla pasjonatów nowoczesnego designu, którzy marzą o łazience o niezwykłym stylu, pełnej estetyki i funkcjonalności. W kolekcji znajdziesz meble dostępne w dwóch wyrazistych wariantach kolorystycznych: eleganckiej czerni oraz połączeniu czerni z dekorem w kolorze dębu złotego. To wybór, który gwarantuje pełną swobodę w aranżacji, pozwalając na wyrażenie swojego stylu.

Czarne meble z kolekcji FIORA idealnie wpisują się w wyraziste, industrialne aranżacje. Z kolei meble w wersji z dekorem w odcieniu dębu złotego idealnie sprawdzą się loftowej łazience z przytulnym akcentem. Perforowane fronty z metalu, pokryte proszkowym malowaniem, nadają meblom unikalną strukturę. Metalowe nóżki doskonale komponują się z czarnymi frontami, tworząc spójny wygląd. Minimalistyczne uchwyty są subtelnym akcentem, który podkreśla unikalny design, jednocześnie go nie przytłaczając.

 

Zobacz meble na stronie kolekcji FIORA.