Meble modułowe marki Ø NAS

Kolekcje modułowe marki Ø NAS to oferta funkcjonalnych i eleganckich mebli łazienkowych o olbrzymich możliwościach aranżacyjnych. Ich wyjątkowość stanowi MODUŁOWOŚĆ, dzięki której można stworzyć dziesiątki różnorodnych aranżacji łazienek, optymalnie dopasowanych do przestrzeni, potrzeb i oczekiwań jej użytkowników.

Modułowe meble łazienkowe marki Ø NAS są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych zestawów mebli łazienkowych.  Każdy element kolekcji można ze sobą swobodnie łączyć i zestawiać, dzięki czemu Twoja łazienka zyska niepowtarzalny i wyjątkowy charakter. Meble modułowe są doskonałe zarówno do dużych salonów kąpielowych, jak i małych, ciasnych i nieustawnych pomieszczeń. 

Z Waszą wyobraźnią i naszymi kolekcjami modułowych mebli łazienkowych samodzielnie stworzysz funkcjonalne i wyjątkowe komplety i wieloelementowe zestawy mebli do Twojej wymarzonej łazienki.

Zalety mebli modułowych:

 • swoboda i dowolność łączenia i zestawiania mebli ze sobą
 • wykorzystanie gotowych elementów w aranżacji wnętrza
 • możliwość funkcjonalnej aranżacji każdego wnętrza – małego i dużego, o harmonijnym i nietypowym układzie
 • efektywne wykorzystanie przestrzeni
 • oferowane jako meble do samodzielnego montażu, pakowane w płaskie paczki, dzięki czemu zajmują niewiele miejsca podczas transportu i łatwo je przewieźć do domu samochodem osobowym
 • tworzenie spójnej i harmonijnej całości przez poszczególne elementy kolekcji

Meble modułowe umożliwiają stworzenie: 

 • niepowtarzalnych, praktycznych zestawów mebli
 • indywidualnej i niepowtarzalnej aranżacji wnętrza
 • niezliczonych funkcjonalnych aranżacji wnętrz

 

Meble łazienkowe STILLA

STILLA to wyjątkowa kolekcja modułowych mebli łazienkowych o olbrzymich możliwościach aranżacyjnych. 

Jej białe, lakierowane na wysoki połysk szafki, z dekoracyjnymi blendami w kolorze buku truflowego, pięknie odbijają światło, rozświetlając wnętrze każdej łazienki.  Wszystkie szafki z kolekcji STILLA wyposażone są w system cichego domyku SoftClose, a pojemne szuflady mają prowadnice z pełnym wysuwem oraz trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości metalowe ścianki boczne. Funkcję uchwytów pełnią ergonomiczne, dekoracyjne frezowania w krawędziach frontów. Wszystkie te elementy sprawiają, że łazienka zaaranżowana meblami z kolekcji STILLA jest niezwykle komfortowa.

Meble z kolekcji STILLA oferowane są w wielu wariantach wymiarowych, dzięki czemu są  doskonałe zarówno do dużych salonów kąpielowych, jak i małych łazienek. Aranżację łazienki meblami STILLA funkcjonalnie i estetycznie uzupełniają szafki lustrzane z kolekcji MultiGlass, szafki z drzwiami MultiOpen oraz półki Qbik.

 • Funkcjonalne meble łazienkowe, możliwe do aranżacji z umywalkami meblowymi i nablatowymi  oraz blatami
 • Rozbudowana paleta brył, która pozwala na tworzenie dowolnych konfiguracji
 • Głębokie, pojemne szuflady i szafki wyposażone są w system cichego domykania Soft Close
 • Szuflady wyposażone w prowadnice z pełnym wysuwem oraz estetyczne, grafitowe ścianki boczne, łatwe w utrzymaniu czystości
 • Inspirowane skandynawskim designem, łączą błyszczący lakier z delikatną strukturą dekoru

Meble łazienkowe TORINO

TORINO to kolejna propozycja mebli modułowych marki Ø NAS, zaprojektowanych tak, by móc praktycznie samodzielnie stworzyć własny, zindywidualizowany projekt umeblowania łazienki. Konfiguracje można swobodnie powiększać o kolejne elementy i dostosowywać do wielkości łazienki, a różnorodność możliwych układów jest tak ogromna, że trudno będzie spotkać dokładnie taką samą aranżacje łazienki.

Prosta, geometryczna forma mebli z kolekcji TORINO, z drzwiami i szufladami wygodnie otwieranymi za pomocą systemu Puch To Open, spodoba się miłośnikom minimalistycznych przestrzeni. TORINO świetnie prezentuje się zarówno w błyszczącym białym lakierze (którym pokryte są zarówno korpusy, jak i fronty mebli), jak i (w nawiązującym do natury) eleganckim dekorze buku truflowego. Drzwi szafek można łatwo zamontować tak, by otwierały się na prawą lub lewą stronę, w zależności od potrzeby, a zastosowane zawieszki i prowadnice pozwalają na bezpieczne przechowywanie ogromnej ilości kosmetyków i innych produktów niezbędnych w łazience.

TORINO to kolekcja doskonała zarówno do dużych salonów kąpielowych, jak i małych, wąskich i pozornie nieustawnych pomieszczeń, a jej funkcjonalność z powodzeniem uzupełnią szafki lustrzane z kolekcji MultiGlass, szafki z drzwiami MultiOpen oraz półki Qbik.

 • Nowoczesne meble do samodzielnego montażu
 • Atrakcyjna forma szafek do aranżacji z wygodnym blatem
 • Wygodnie otwierane drzwi i szuflady za pomocą systemu Push To Open
 • Duża ilość brył umożliwiająca dopasowanie o każdej łazienki
 • Atrakcyjne połączenie dwóch kolorów – lakieru w białym połysku i dekoru buku truflowego

Meble łazienkowe MULTI OPEN / MULTI GLASS

MultiOpen i MultiGlass, kolejna propozycja modułowych mebli marki Ø NAS, to dwie siostrzane kolekcje, zawierające różnorodne szafki wiszące z drzwiami i szufladami.

Szafki dostępne są w kolorze białym, o frontach pokrytych błyszczącym białym lakierem (MultiOpen) lub lustrem (MultiGlass). Cechująca je duża ilość dostępnych wariantów szafek w dwunastu różnych wymiarach sprawia, że można ją dopasować do każdego układu łazienki.

Z pomocą szafek z kolekcji MultiOpen i MultiGlass z łatwością zaaranżujemy wnękę, przestrzeń nad toaletą czy pralką tworząc praktyczne miejsce do przechowywania łazienkowych produktów. Kolekcja pozwala na optymalne zagospodarowanie całej powierzchni ściany od podłogi aż po sufit.

Kolekcja stanowi doskonałe uzupełnienie aranżacji łazienki meblami  z kolekcji Stilla i Torino.

 • Orientacja pionowa lub pozioma daje duże możliwości konfiguracji
 • Niewielkie rozmiary łatwo dopasowują się do małych i dużych wnętrz
 • Możliwość łączenia brył z kolekcji Multi Open i Multi Glass

BLATY

Blaty TORINO stanowią integralny element kolekcji mebli modułowych TORINO i STILLA, dzięki którym można stworzyć wiele funkcjonalnych zestawów mebli łazienkowych. 

Oferowane są w kilku wymiarach – o długości 60 cm, 80 cm, 90 cm i 120 cm, pozwalając na kreowanie różnorodnych układów

Blaty TORINO doskonale nadają się do łazienki, a zastosowanie kleju PU w obrzeżach dodatkowo zwiększa ich odporność na wilgoć.

QBIKI

Półki QBIK stanowią funkcjonalny element, uzupełniający kolekcje mebli modułowych TORINO i STILLA, dodając im lekkości i nowoczesnego wyglądu.

Oferowane są w dwóch głębokościach – 22 cm i 43,5 cm oraz dwóch kolorach – białym błyszczącym lakierze oraz dekorze buku truflowego, pozwalając na swobodne i estetyczne łączenie ich z innymi szafkami kolekcji modułowych. 

Półki QBIK są niezwykle praktyczne; sprawdzą się zarówno w łazience, jako miejsce do przechowywania najczęściej używanych kosmetyków, jak i w pokoju młodzieżowym, sypialni czy salonie.

 

 

 

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami !

 

 

 

 

Chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat kolekcji modułowych marki O NAS? Interesuje Cię sprzedaż naszych mebli? Jesteś zainteresowany plikami 3D? Remontujesz łazienkę i nasze meble doskonale do niej pasują?

Napisz do nas!

 

6 + 11 =