NOWOŚĆ: kolekcja FIORA – meble do łazienki w klimacie loft
16 października 2023

W naszej ofercie oficjalnie zagościła NOWOŚĆ. Meble z kolekcji FIORA to nasza odpowiedź na modę na łazienki w loftowym i industrialnym klimacie. Ciekawe wybarwienia, sprawdzone i trwałe materiały oraz oryginalny design – to najważniejsze cechy kolekcji FIORA. Sprawdź jakie jeszcze zalety mają te wyjątkowe meble.

Loftowa łazienka – styl, wyrazistość, charakter

Moda na styl loftowy nie ominęła przestrzeni łazienkowych. Aranżując cały dom myślimy również o łazience, chcemy, aby była ona nie tylko użyteczna, ale też modna i designerska. Taka, w której poranne i wieczorne rytuały będą się kojarzyły z przyjemnością i relaksem, a nie od dzisiaj wiadomo, że lepiej odpoczywa się w ładnych miejscach.

Meble z kolekcji FIORA zaprojektowano z myślą o wielbicielach nowoczesnego designu, którzy marzą o właśnie takiej łazience – stylowej, nowoczesnej, estetycznej. W zestawie dostępne są meble w dwóch wybarwieniach – eleganckiej czerni oraz połączeniu czerni z dekorem w kolorze dębu złotego. Aranżując łazienkę można zdecydować się na jeden wariant kolorystyczny lub odważny mariaż dwóch wybarwień. Czarne meble FIORA to znakomita opcja do wyrazistych industrialnych aranżacji. Meble FIORA w odcieniu dębu złotego pozwolą stworzyć loftowy wystrój w przytulniejszej wersji. 

Niezaprzeczalną ozdobą mebli Fiora są czarne, perforowane fronty wykonane z metalu. Proszkowe malowanie sprawia, że drzwi zyskują ciekawą strukturę i świetnie prezentują się w połączeniu z metalowymi nóżkami. Minimalistyczne uchwyty dopełniają design, jednocześnie nie przytłaczając charakterystycznego stylu mebli.

Funkcjonalność też ma znaczenie

W kolekcji dostępnych jest sześć brył, które umożliwiają wygodną aranżację łazienki. Szczególnie ciekawe są szafki, które można zaaranżować na dwa sposoby – jako klasyczną komodę łazienkową lub szafkę pod umywalkę nablatową. Ich wnętrze kryje sporą przestrzeń do przechowywania najróżniejszych łazienkowych akcesoriów. Szafki dostępne są w dwóch szerokościach – 70 oraz 100 cm. Uzupełnieniem kolekcji jest głęboki i pojemny słupek łazienkowy, w którym bez problemu zmieszczą się większe rzeczy, np. zestaw ręczników czy wysokie pojemniki.

Korpusy mebli wykonano z wysokiej jakości płyty laminowanej. Drzwi, nóżki oraz uchwyty są metalowe, a więc odporne na wilgoć i łatwe w utrzymaniu w czystości. Ciche i łagodne domykanie zapewnia system soft close. Drzwi w słupku można zamontować na prawej lub lewej stronie mebla, co pozwala dopasować układ do indywidualnych potrzeb.

Najważniejsze cechy kolekcji FIORA

– loftowy design: czarne, metalowe fronty, geometryczne nóżki, subtelne uchwyty

– dwa wybarwienia do wyboru: czarne fronty i korpusy lub czarne fronty połączone z korpusami w dekorze dąb złoty

– modne, perforowane fronty wykonane z metalu

– fronty malowane proszkowo – wysoka jakość i odporność

– szafki dopasowane do modnych umywalek nablatowych

– geometryczne nóżki i minimalistyczne uchwyty wykonane z metalu – trwałe i stylowe

– system soft close – wygodne i ciche domykanie

– do wyboru dwie szafki – z dwojgiem lub trojgiem drzwi, każdą z nich można doposażyć o umywalkę nablatową

– w kolekcji słupek łazienkowy z dwojgiem drzwi oraz centralnie ulokowaną półką na najczęściej używane akcesoria

– pojemne meble – dużo miejsca do przechowywania