Wyrazista łazienka z lamelami
13 czerwca 2023

Lamele wykorzystywane na frontach mebli łazienkowych – to jeden z najpopularniejszych trendów w aranżacji nowoczesnych łazienek. Meble wykończone w ten sposób stworzą efektowną i oryginalną aranżację, która przyciągnie uwagę i nada wyjątkowy charakter Twojej łazience.

Lamele w odcieniu naturalnego drewna

Dekoracyjne lamele wprowadzają do wnętrza wrażenie głębi i lekkości, a przy tym pozwalają funkcjonalnie podzielić przestrzeń. Warto więc pokusić się o nie w łazience, chociażby pod postacią mebli. Fronty wykończone tym motywem nadają łazience wyrazisty i oryginalny charakter. Jeśli zdecydujesz się na lamele w dekorze złotego dębu – jak w kolekcji DELANO – przytulny efekt masz gwarantowany.

Czarne lamele do odważnych aranżacji

We wnętrzach o zdecydowanym i nieco bardziej surowym charakterze, lepiej sprawdzą się meble wykończone czarnymi lamelami, np. z kolekcji NERO. Fantastycznie uzupełnią one wystrój łazienki inspirowanej stylem loftowym czy dark nordic, który stanowi ciemną odsłonę popularnego stylu skandynawskiego. Wybierając czarne meble do łazienki masz pewność, że łatwo wkomponują się one w każdą nowoczesną aranżację i całkowicie odmienią wygląd, nawet najprostszej, łazienki.

Przemyślana konstrukcja dla Twojej wygody

Kolekcje NERO i DELANO oferują podwyższony standard szuflad – wyposażono je w solidne, metalowe boki i system cichego domykania Soft Close. W obu seriach, szafki podumywalkowe nadają się do montażu zarówno umywalki meblowej, jak i nablatowej. Jeśli wybierzesz tę drugą opcję, blat możesz wykorzystać do przechowywania ulubionych kosmetyków lub wyeksponowania dekoracji.